4-стаен, Варна

 • 119,000€

Описание

Адрес

 • Град Варна
 • Квартал Чаталджа

Детайли

Последно обновено на август 12, 2022 at 5:58 pm
 • Имот ID : 3093
 • Цена: 119,000€
 • Квадратура:: 120 m²
 • Спални: 2
 • Баня: 1
 • Година на строеж: 1975
 • Тип имот: 4-стаен
 • Статус на имот: Продава

Compare listings

Compare
Мая Дянкова
 • Мая Дянкова