2-стаен, Варна

 • 349€

2-стаен, Варна

 • 349€

Описание

Адрес

 • Град Варна
 • Квартал Левски

Детайли

Последно обновено на ноември 11, 2021 at 1:04 pm
 • Имот ID : 3358
 • Цена: 349€
 • Квадратура:: 42 m²
 • Спалня: 1
 • Година на строеж: 1980
 • Тип имот: 2-стаен
 • Статус на имот: Отдава под наем

Compare listings

Compare
ЯнкоМаринов
 • ЯнкоМаринов