2-стаен, Добрич, област

 • 46,500€

Описание

Адрес

 • Град Добрич, област
 • Квартал гр.Балчик

Детайли

Последно обновено на август 12, 2022 at 5:54 pm
 • Имот ID : 302
 • Цена: 46,500€
 • Квадратура:: 6405 m²
 • Спалня: 1
 • Баня: 1
 • Година на строеж: 2012
 • Тип имот: 2-стаен
 • Статус на имот: Продава

Compare listings

Compare