2-стаен – Добрич, област, гр.Балчик

 • 46,500€

Описание

Адрес

 • Град Добрич, област

Детайли

Последно обновено на януари 25, 2023 at 9:59 am
 • Имот ID : 302
 • Цена: 46,500€
 • Квадратура:: 6405 m²
 • Спалня: 1
 • Rooms: 2
 • Баня: 1
 • Година на строеж: 2012
 • Тип имот: 2-стаен
 • Статус на имот: Продава

Compare listings

Compare